nieruchomości Mleko » Zagrożenia dla zdrowia

Zagrożenia dla zdrowia

Słyszeliście o następującej zależności? Jeżeli przez długi czas jakieś kłamstwo będzie wciąż powtarzane i to przez długi okres czasu, to w końcu zaczynamy w to wierzyć. Przestajemy się w końcu zastanawiać nad prawidłowością takiego przekazu, nie dociekamy czy tak faktycznie jest.

O takim zjawisku możemy śmiało powiedzieć w odniesieniu do spożywania mleka i jego produktów. Słyszymy od rodziców, nauczycieli, w telewizji aby pić mleko, bo to zdrowy napój. Jednak badania wskazują na coś odwrotnego. Dlaczego ludzie pijący mleko nadal mają próchnicę, osteoporozę? Jeśli mleko miałoby przed takimi chorobami chronić, to powinny w większości nie występować. A jednak są powszechne.

Kto pije mleko powinien się liczy z większym lub mniejszym ryzykiem wystąpienia takich chorób jak: katar, katar sienny, przeziębienia, zapalenie oskrzeli, astma, wycieki z nosa, wysokie ciśnienie, kamienie nerkowe, nadwaga, bóle głowy, infekcje ucha, alergia, niestrawność, katarakta, słaby wzrok, palpitacje i inne choroby serca, zaparcie, biegunka, artretyzm, zapalenie kręgosłupa, guzy, rak.

Ktoś mógłby powiedzieć: “ja piję i piłem mleko, a nie czuję żebym cierpiał z tego powodu” . Taka osoba zapewne rozwijała się dobrze, ale mogła cierpieć w ciągu swojego pierwszego roku życia na jakąś chorobę, o której nie wie. Nie zdaje sobie sprawy, że w życiu dorosłym mogą wystąpić choroby mające bezpośredni związek z piciem mleka w dzieciństwie. Ale o tych faktach dowiadujemy sie dopiero dzisiaj.

źródło: “Mleko cichy morderca” N.K. Sharma

Odpowiedz/h2>

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wygląd: Internet Marketing Blog przy pomocy AdSense4Dummies i downtown hotels.
Tłumaczenie znalezione na Polski WordPress @ azWeb [Polski support WordPress].