nieruchomości
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/web7/domains/ojoj.pl/public_html/mleko/wp-blog-header.php:15) in /home/web7/domains/ojoj.pl/public_html/mleko/wp-includes/feed-rss2-comments.php on line 2
Komentarze do wpisu: Czy to aby na pewno dla człowieka? http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/ czyli czego nie mówi się głośno Thu, 24 Aug 2017 06:41:06 +0000 http://wordpress.org/?v=2.3 Przez: zapraszamy po zabawki edukacyjne http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-143 zapraszamy po zabawki edukacyjne Tue, 11 May 2010 11:17:27 +0000 http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-143 Pozdrawiam i powodzenia z nowymi wpisami na bloga!. Pozdrawiam i powodzenia z nowymi wpisami na bloga!.

]]>
Przez: zabawki dla dzieci http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-142 zabawki dla dzieci Tue, 11 May 2010 10:46:33 +0000 http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-142 Tez kiedyœ ogarnia³am podobne rzeczy. Niestety w chwili obecnej mam ju¿ du¿o mniej czasu. Szkoda :9 Tez kiedyœ ogarnia³am podobne rzeczy. Niestety w chwili obecnej mam ju¿ du¿o mniej czasu. Szkoda :9

]]>
Przez: Barbara http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-99 Barbara Sun, 20 Sep 2009 19:23:51 +0000 http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-99 Mleko ma w sobie wiele hormonow i czynnikow wzrostu ktore maja wplyw na rozwoj komorek rakowych w organizmie ludzkim. W Azji (glownie Chiny i Tajlandia) mleka i jego pochodnych sie nie spozywa i tam zachorowalnosc na raka piersi i prostaty jest najmniejsza na calym swiecie -1 na 100 000, dla porownania w krajach europejskich zachorowalnosc wynosi 1 na 10 kobiet ( w Anglii nawet 1 na 9) czyli tam gdzie spozycie nabialu jest przeogromne. Nie zapominajmy ze mleko jest nafaszerowane hormonami, do hodowli krow wybiera sie te gatunki krow ktore daja jak najwiecej mleka i krowy czesciej bywaja w ciazy i sklad mleka od takich krow ma w sobie wiecej hormonow (np estrogen). Zachecam do przeczytania lektury prof Jane Plant'Your life in your hands' Mleko ma w sobie wiele hormonow i czynnikow wzrostu ktore maja wplyw na rozwoj komorek rakowych w organizmie ludzkim. W Azji (glownie Chiny i Tajlandia) mleka i jego pochodnych sie nie spozywa i tam zachorowalnosc na raka piersi i prostaty jest najmniejsza na calym swiecie -1 na 100 000, dla porownania w krajach europejskich zachorowalnosc wynosi 1 na 10 kobiet ( w Anglii nawet 1 na 9) czyli tam gdzie spozycie nabialu jest przeogromne. Nie zapominajmy ze mleko jest nafaszerowane hormonami, do hodowli krow wybiera sie te gatunki krow ktore daja jak najwiecej mleka i krowy czesciej bywaja w ciazy i sklad mleka od takich krow ma w sobie wiecej hormonow (np estrogen). Zachecam do przeczytania lektury prof Jane Plant’Your life in your hands’

]]>
Przez: Heretyk http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-35 Heretyk Wed, 04 Feb 2009 17:14:04 +0000 http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-35 Robo,ja nie spożywam i nie spożywałem nigdy mleka i też mi nic nie jest a mam 33 lata:) Robo,ja nie spożywam i nie spożywałem nigdy mleka i też mi nic nie jest a mam 33 lata:)

]]>
Przez: ewa http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-33 ewa Tue, 27 Jan 2009 12:44:46 +0000 http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-33 Elph teraz poznaj mnie, mam na imię Ewa i od 7 roku życia aż do 30 cierpiałam na ostre ataki trzustki. Leczyli mnie różni lekarze, nikt trzustki nie podejrzewał, wszystkie objawy tłumaczono stresem. Jeden lekarz to mi nawet leki psychotropowe przepisał. Nagle przestałam pić mleko i jeść jego przetwory. Wyobraź sobie już od siedmiu lat ani jednego ataku nie miałam. Elph teraz poznaj mnie, mam na imię Ewa i od 7 roku życia aż do 30 cierpiałam na ostre ataki trzustki. Leczyli mnie różni lekarze, nikt trzustki nie podejrzewał, wszystkie objawy tłumaczono stresem. Jeden lekarz to mi nawet leki psychotropowe przepisał. Nagle przestałam pić mleko i jeść jego przetwory. Wyobraź sobie już od siedmiu lat ani jednego ataku nie miałam.

]]>
Przez: cremefudge http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-30 cremefudge Tue, 20 Jan 2009 10:01:59 +0000 http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-30 Ostatnio na studiach miałam,że mleko mogą pić tylko dzieci itp. Więc wszystko co jest napisane w artykułach emi to prawda a nie brednie wyssane z palca. Takie są badania naukowców a nie kogoś negatywnie nastawionego do mleka. LUDZIE TO JEST PRAWDA. Pijecie mleko bo tak was wychowano, a ono jak jest się dorosłym nie jest potrzebne naszemu organizmowi i jest źle przyswajalne. Otwórzcie oczy ! Ostatnio na studiach miałam,że mleko mogą pić tylko dzieci itp. Więc wszystko co jest napisane w artykułach emi to prawda a nie brednie wyssane z palca. Takie są badania naukowców a nie kogoś negatywnie nastawionego do mleka. LUDZIE TO JEST PRAWDA. Pijecie mleko bo tak was wychowano, a ono jak jest się dorosłym nie jest potrzebne naszemu organizmowi i jest źle przyswajalne. Otwórzcie oczy !

]]>
Przez: Robo http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-19 Robo Wed, 28 May 2008 10:03:13 +0000 http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-19 Mleko jest najzdrowszym pokarmem na świecie - mało który pokarm ma w sobie tyle minerałów, aminokwasów witamin co mleko. Piję 30 lat mleko i nic mi nie jest. Mleko jest najzdrowszym pokarmem na świecie - mało który pokarm ma w sobie tyle minerałów, aminokwasów witamin co mleko. Piję 30 lat mleko i nic mi nie jest.

]]>
Przez: Memphis http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-18 Memphis Thu, 01 May 2008 18:43:07 +0000 http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-18 Emi, zasadniczo miód też jest produkowany przez pszczoły dla pszczół, a nie dla człowieka. Picie zielonej herbaty czy pysznej pieczeni wołowej też jest niezgodne z naturą- w końcu które zwierzę tak robi? A jajko? Jajko jest przecież inkubatorem dla kurczaka, a nie pokarmem! Próchnica zębów- jak udowodniono- powodowana jest przez streptokoki z grupy viridans (głównie). Co ma mleko do tego? Emi, zasadniczo miód też jest produkowany przez pszczoły dla pszczół, a nie dla człowieka. Picie zielonej herbaty czy pysznej pieczeni wołowej też jest niezgodne z naturą- w końcu które zwierzę tak robi? A jajko? Jajko jest przecież inkubatorem dla kurczaka, a nie pokarmem!

Próchnica zębów- jak udowodniono- powodowana jest przez streptokoki z grupy viridans (głównie). Co ma mleko do tego?

]]>
Przez: emi http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-9 emi Wed, 05 Dec 2007 22:49:29 +0000 http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-9 Zauważ, że człowiek nie jest porównywany do cielaka lecz potrzeby człowieka są zestawione z potrzebami cielaka. A zapotrzebowania są bezdyskusyjnie inne. I racja - człowiek to człowiek, a cielak to cielak... więc jakim trafem człowiek spożywa coś co jest przeznaczone dla krów, a nie dla ludzi? A jeśli chodzi o osoby, którym coś się stało po piciu mleka... zapewne znasz ale ich schorzeń nie kojarzysz z mlekiem, bo lekarze ci tego nie powiedzą. A np. o próchnicy mowa jest w artykułach na tej stronie. Zauważ, że człowiek nie jest porównywany do cielaka lecz potrzeby człowieka są zestawione z potrzebami cielaka. A zapotrzebowania są bezdyskusyjnie inne. I racja - człowiek to człowiek, a cielak to cielak… więc jakim trafem człowiek spożywa coś co jest przeznaczone dla krów, a nie dla ludzi? A jeśli chodzi o osoby, którym coś się stało po piciu mleka… zapewne znasz ale ich schorzeń nie kojarzysz z mlekiem, bo lekarze ci tego nie powiedzą. A np. o próchnicy mowa jest w artykułach na tej stronie.

]]>
Przez: Elph http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-8 Elph Wed, 05 Dec 2007 15:04:54 +0000 http://mleko.ojoj.pl/czy-to-aby-na-pewno-dla-czlowieka/#comment-8 Nie rozumiem, dlaczego w tym artykule człowiek jest porównywany do cielaka. Człowiek to człowiek, cielak to cielak. Jakoś dziwne, że nie znam ani jednej osoby której coś się stało od picia mleka. Nie rozumiem, dlaczego w tym artykule człowiek jest porównywany do cielaka.
Człowiek to człowiek, cielak to cielak.
Jakoś dziwne, że nie znam ani jednej osoby której coś się stało od picia mleka.

]]>